książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Kategoria deser
Okres historyczny średniowiecze
Heretyk

Nakład wyczerpany!

Heretyk

Trylogia Świętego Graala Cornwell B. Instytut Wydawniczy Erica
Rok wydania: 2011
ISBN: 978-83-623-2942-7

Oprawa: miękka
Ilość stron: 560
Wymiary: 140 x 205

39.00 zł


XIV wiek, wojna stuletnia pomiędzy Anglią a Francją szaleje w najlepsze. Końca dobiega historia poszukiwań świętego Graala przez dziedziców przeklętego rodu Astarac.
Thomas z Hookton, angielski łucznik i nieślubny syn zhańbionego francuskiego duchownego, powraca w ostatnim tomie bestsellerowej Trylogii świętego Graala.

Wraz z nieobliczalną grupą oddanych druhów oraz piękną kobietą o oskarżona o herezję, zostają wysłani do południowej Francji, gdzie w ruinach zamku Astarac może być ukryty największy skarb w dziejach chrześcijaństwa – Święty Graal.
Thomas i jego zaprzysięgły wróg – mroczny Guy Vexill podążają w tym samym kierunku, jednak aby zdobyć ostateczną nagrodę czeka ich walka na śmierć i życie.
Otoczony przez nieprzyjaciół, potęgę i chciwość Kościoła oraz bezlitosną Czarną śmierć będzie musiał przejść krwawy szlak, aby stawić czoła prawdzie o historii swojego dziedzictwa i tajemnicy Graala

Heretyk to zapierające dech sceny walk, bogactwo średniowiecznej historii i finał tajemnicy pożądanej od pokoleń.Recenzje

Brak recenzji tej pozycji

Wystaw swoją:

Nick
Recenzja

Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania