książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Kategoria kolekcje
Okres historyczny przekrojowe
Renowacja mebli

Nakład wyczerpany!

Renowacja mebli

Metody konserwacji antyków i bibelotów de Bierre J., Smith J. B. Wydawnictwo RM
wyd. III
Rok wydania: 2015
ISBN: 978-83-7773-913-6

Oprawa: miękka
Ilość stron: 96
Wymiary: 210 x 225

21.70 zł


Czy chcesz ożywić zniszczony blat stołu, ustabilizować chwiejące się krzesło, odnowić złoconą ramę? W tej książce znajdziesz niezbędną wiedzę o tym, jak w stare meble tchnąć nowe życie. Zgromadzone w niej starannie sprawdzone informacje są przejrzystą i zwięzłą odpowiedzią na wiele problemów nurtujących osoby - zarówno początkujące, jak i zaawansowane - zajmujące się amatorsko konserwacją.

Książka zawiera opisane szczegółowo od początku do końca metody konserwacji: w jaki sposób naprawić typowe uszkodzenia, jak odnowić zniszczone powierzchnie, podane są instrukcje konserwacji krok po kroku - jak w przepisie kulinarnym oraz dokładny wykaz niezbędnych materiałów i narzędzi.

Książka jest przeznaczona dla entuzjastów starych przedmiotów, dla wszystkich tych, którzy podzielają miłość do antyków i używanych mebli, oraz tych, którzy pragną doskonalić praktyczne umiejętności konserwacji. Poczuj satysfakcję płynącą z pracy własnymi rękami, przywracając zniszczonym przedmiotom dawną świetność z wykorzystaniem starych metod i i współczesnych materiałów.

Julia de Bierre i James Bain Smith są założycielami Castle Workshop - znanego na całym świecie zespołu projektantów i dekoratorów, specjalizujących się w uzyskiwaniu stylowych efektów, konserwacji i postarzaniu mebli.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania