książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Nadleśnictwo Kościerzyna. Mapa turystyczna laminowana

Nadleśnictwo Kościerzyna. Mapa turystyczna laminowana

Eko-Kapio
Rok wydania: 2017
ISBN: 978-83-948162-7-8

Oprawa: miękka
Ilość stron: 2
Wymiary: 125 x 225
Skala: 1:35 000

12.60 zł


Najnowsze wydanie (edycja LAMINOWANA) mapy obejmującej teren Nadleśnictwa Kościerzyna - znacznie wzbogacone o treść turystyczną względem poprzedniego wydania, zaktualizowane i rozwinięte. Od ostatniego wydania Kościerzyna wzbogaciła się o nowe trasy rowerowe i pozostałe trasy turystyczne, obwodnicę miasta itd. Na mapę nanieśliśmy również wiele "smaczków" i ciekawostek turystyczno - krajoznawczych, które mamy nadzieję, zachęcą Państwa do wypraw pieszych, czy rowerowych w te przepiękne okolice. Rzetelna informacja leśna znacząco ułatwia poruszanie się w nieznanym nawet terenie, a ciekawe opisy i zdjęcia przybliżą Państwu pracę leśników i wszystkie ważne rzeczy z obszaru Nadleśnictwa.

Przez północny skraj Nadleśnictwa Kościerzyna wiedzie trasa nieukończonej autostrady niemieckiej z Berlina do Królewca (tzw. Berlinki) - na naszej mapie dokładnie zaznaczyliśmy jej przebieg w miejscach, gdzie widoczne są wciąż pozostałości po jej budowie - nic tylko ruszać w drogę!

Skala 1:35 000 sprawia, iż mapa jest czytelna i łatwa w obsłudze. Ponadto stanowi wspaniałe źródło informacji turystyczno - krajoznawczej okolicy.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania