książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Kategoria Ziemia Obiecana
Okres historyczny przekrojowe
100 lat Widzewa Łódź

Nakład wyczerpany!

100 lat Widzewa Łódź

Wesołowski P. CAMVERS
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-62011-10-0

Oprawa: twarda
Ilość stron: 336
Wymiary: 215 x 305

117.00 zł


Z okazji obchodzonego w zeszłym roku stulecia powstania klubu Widzew Łódź wydał album „100 lat Widzewa Łódź”. Oprócz opisu fascynującej historii Widzewa, wyjątkowych meczów i postaci związanych z klubem zawarte są w nim również unikatowe zdjęcia. Publikacja liczy ponad 330 stron i została przygotowana w ekskluzywnym w pełni kolorowym wydaniu.

W albumie w kolejnych rozdziałach opisana jest m.in. historia Widzewa, 25 najważniejszych meczów, udział w rozgrywkach europejskich, statystyki z poszczególnych sezonów, sylwetki wybitnych zawodników oraz fragment o kibicach. Wiele stron albumu zilustrowanych jest zdjęciami przypominającymi niezwykłe momenty z historii Widzewa. Album został opublikowany przez wydawnictwo CAMVERS przy wsparciu Urzędu Miasta Łódź oraz Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

Pięknie wydany jubileuszowy album Widzewa Łódź zabierze czytelnika w niezwykłą podróż przez stuletnią historię klubu.

Najbardziej spektakularne mecze, unikatowe fotografie, cenne informacje, zabawne anegdoty, sylwetki fascynujących postaci.

To wyjątkowy prezent, którego lektura gwarantuje nie tylko doskonałą rozrywkę, ale i wiele wzruszeń.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania