książki historyczne
Oferta wydawnictwaPolecamy w sieciKatalog do pobrania

Sex Story - Historia seksu od małp do robotów

Sex Story - Historia seksu od małp do robotów

Brenot P., Coryn L. Elemental
Rok wydania: 2019
ISBN: 978-83-95133-47-3

Oprawa: twarda
Ilość stron: 200
Wymiary: 220 x 295

120.00 zł


Od wydawcy:
"Sex Story. Historia seksu od małp do robotów ujawnia wszystko, czego nie ośmielają się opowiedzieć podręczniki do historii.

Kiedy pojawiła się pierwsza para? Skąd się wziął wstyd? A erotyzm? I miłość, ta niezwykła ludzka sprawa? Słyszeliście już o wielkich seksualnych świętach starożytności? A o wpływie mikroskopu na walkę z masturbacją?

Chcielibyście się czegoś dowiedzieć, ale wstydzicie się zapytać? Spokojnie! Dzieło to, opisując obyczaje seksualne kultury zachodniej od zarania dziejów po czasy współczesne, odpowie na wszystkie wasze pytania dotyczące seksu i miłości.

Sex Story burzy otaczające sprawy seksu tabu i proponuje nowe spojrzenie, łączące historyczną ścisłość z rozrywkową narracją.

Zakazany owoc, erotyczne wyczyny bogów, rozbudzenie zmysłów, obowiązek małżeński… Ale również nieznane zachowania seksualne pomnikowych postaci naszych dziejów: od ekstrawagancji Kleopatry i homoseksualizmu Michała Anioła po jeździeckie wyczyny królowej Wiktorii i księcia Alberta – przed naszymi oczami rozpościera się ogromny fresk historyczny i antropologiczny".

Komiks przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych.Oferta wydawnictwa Polecamy w sieci Katalog do pobrania